דלג לתוכן העמוד

לשכה ויחידות מטה

משה דוידוביץ
ראש המועצה
שונטל מיזן
מנהלת לשכת ראש המועצה
שי לי מאור
עוזרת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה
 
 
 
אייל רייז
סגן ראש המועצה
מחמוד עכאווי
יועץ סגן ראש המועצה לענייני המגזר הערבי
עינב חזן
מזכירת לשכת ראש המועצה וסגן ראש המועצה

פקס לשכת הסגנים
 
 
 
דן תנחומא
מנכ"ל המועצה
מורן ניר
עוזרת מנכ"ל
יעל שביט
דוברת המועצה, היועצת לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי
ניצן גלילי
מבקר פנים וממונה על תלונות הציבור

יחידת התנדבות

לירז נפגי
מנהלת יחידת ההתנדבות הרשותית
בתיה בן יעקב
רכזת מתנדבת, תוכנית "סורגות אהבה"
 
 
 
רוחמה מרדכי
רכזת מתנדבת, תוכנית אוזן קשבת
 
 
 
עופרה סוליקרו
רכזת מתנדבת, תוכנית זהב בגן
 
 
 
ענת הרן
מדריכה מוסמכת משחקייה מיוחדת
 
 
 
ברכי
רכזת מתנדבת, אדמינסטרציה
 
 
 

איכות הסביבה פיקוח וקיימות

איתי דוידי
מנהל אגף תפעול
עדי ברעם
מזכירת אגף התפעול

פקס
 
 
 
יניב גלבוע
מנהל מחלקת איכות הסביבה
רותי גלעדי מכלוף
רכזת קיימות
דמיטרי מוצ'ניק
אחראי פסולת, מיחזור ותפעול
ירמי משה
אחראי הדברה
ד"ר שי גולדן
וטרינר המועצה
אהוד ברבי
לוכד כלבים
 
 
 
יריב בר
מנהל מדור קידום ורישוי עסקים
שאולי זינאתי
אחראי תחום פיקוח
טאופיק גנטוס
מפקח חוקי עזר ואיכות הסביבה
 
 
 
האני כליב
מפקח חוקי עזר ואיכות הסביבה
 
 
 
עדי ברעם

 
 
 

ביטחון

ישי עפרוני
קב"ט המועצה ומנהל מחלקת בטחון
עדי ברוש
מזכירה וניהול משכורות שומרים

פקס מחלקת ביטחון
 
 
 
אריה זלי
קב"ט מוס"ח
משה לוי
קב"ט מוס"ח ושומרי מטה אשר
סמי קאבלן
מנהל מטווח
 
 
 

פקס שומרים/מוס"ח/סיור שדות
 
 
 

מוקד ביטחון ומוניציפלי

109
מוקד: טלפון + נייד
ווטסאפ מוקד
לשליחת הודעות בלבד
 
 
 

פקס מוקד
 
 
 
שי כהן
מנהל מוקד

ניהול מבצעי
אילן שוורץ
טכנאי תקשורת
 
 
 

בסיס הפעלה מג"ב ומתמיד

יוסי אטיאס
מש"ק
 
 
 
ערן בן ישראל
מפקד המתמיד
 
 
 

בריאות


פקס
 
 
 

דת

הרב שלמה בן אליהו
רב המועצה
משה דיאמנט
מנהל מח' כשרות
גילה גרידיש
מזכירת המחלקה ואחראית מקוואות
הרב יהושע הלמן
רב שבי ציון
הרב יצחק סולימן
רב אשרת ועמקה
הרב משה ניר פינטו
רב נתיב השיירה
נעמי צדיקיאן
בלנית נתיב השיירה
מיכל דמתי
בלנית אחיהוד
לאה יוסף
 בלנית עמקא אשרת

פקס
 
 
 

הנדסה

ליאור לוי
מהנדס המועצה
ישי קופרמן
מנהל מחלקת בינוי ותשתיות
נעמי אלבלק
מזכירת מחלקת בינוי ותשתיות, מרכזת מכרזים
גלית אבשלום גרין
מזכירת מהנדס המועצה
כרמית הובר
רכזת בסיסי נתונים
אופיר יוסף
רכז פרוייקטים
טל ישראלי
רכז פרוייקטים
דכואר דכואר
מנהל מחלקת אחזקה

פקס
 
 
 
ריאה פלדמן
ניהול נכסי המועצה
 
 
 

ועדת בנין ערים

משה דוידוביץ
יו"ר הוועדה
ליאור בן חיים
עוזר מהנדס הוועדה
עופר קורט-עוז
מהנדס הוועדה
עופרה שני
מנהלת תפעול הוועדה
שרון פריד
מזכירת הוועדה
גיל הרן
רכזת פניות הציבור
לריסה ליס
בודקת בקשות להיתר ומידענית
סוהיר סעיד
בודקת בקשות להיתר ומידענית
נטלי לוי
בודקת בקשות להיתר ומידענית
מוראני ערין
בודקת בקשות להיתר ומידענית
דלית יהודה חיים
בודקת תוכניות מפורטות

מידען
 
 
 
אביה לוי
אחראי ארכיב ופקיד תביעות

פקס
 
 
 
וואהיב מאדי
מפקח בניה
דפרית לוי
מפקחת בניה
יונתן גרידיש
מפקח בניה

חברה כלכלית

אירית מזרחי
מזכירת מדור מים וביוב
סילס ליביליה
מנכ"ל
אירית מזרחי
מזכירה
ליאת כהן
הנהלת חשבונות
דודו כהן
מנהל מדור מים וביוב
גלי רז
רכז תיירות וחופי הים
דכור דכור
מנהל אחזקת מבנים, מים וביוב
אריק עפרון
ממונה פיקוח ואכיפה חופים
שי
מנהל מוקד
ניב כהן
מנהל פרויקטים

פקס
 
 
 
לוסט
הנהלת חשבונות

חינוך

שלומית אלעד
מנהלת המחלקה
פנינה עזריה
מזכירת המחלקה
דרור ארנשטיין
סגן מנהלת מחלקת חינוך
ארנון רפאלי
רכז בתי"ס על יסודיים ופרוייקטים נוספים
איגור בייגל
מנהל מיחשוב מוסדות חינוך
מירית אוחיון
מנהלנית
דבורה רובינשטיין
רכזת חינוך קדם יסודי
אביבה סער
קב"סית
פאני כהן
קב"סית
עמי בלנק
רכז בתי ספר יסודיים
קמר קשקוש
רכזת תוכנית לאומית
עפאף עוויד
רכזת הגנים בשייח' דנון
 
 
 
קרן גולדהורן
חשבת
 
 
 
ליאור רובינשטיין
חשב

שירות פסיכולוגי חינוכי

זיוה אדמוני
מזכירת שפ"ח
חן ברם


פקס
 
 
 

פסיכולוגים

טלי דה קסטרו

 
 
 
איימן ערטול

 
 
 
לילי אקייזר

דנה ברקוביץ

 
 
 
אמיר שני

עדן גולדשמיט אביב
פסיכולוגים
 
 
 
סילביה גילקין רוטצשטיין

 
 
 
שירין סלימאן מובראכי
פסיכולוגים
 
 
 
סירין חורי

סנדרה וולדמן - שור

בטינה קרסנבלט

כספים

גזברות

תומר גלעד
מנהל אגף כספים וגזבר המועצה
סיניה סגל
מנהלת לשכת גזברות
לילך בן הרוש
סגנית גזבר
פלורי בניטה
אחראית על התב"רים
רחל בנבנישתי
מחלקת תב"רים
אמנון ויזל
מנהל רכש

פקס
 
 
 

הנהלת חשבונות

חני גולדשטיין
מנהלת מחלקת הנה"ח
תרז בראל

רותם בן עזרא

נאווה אברהם

קארין אסייג

 
 
 
ניצה רחום

רגינה קליר

מרים מרקוביץ

הייזל יהודה
תשלומים
איריס אלל ברוגרדי
תשלומים
נעמי שור
הנה"ח מתנ"ס
 
 
 
חגית אדוט
הנה"ח מתנ"ס
גליה לביא


פקס
 
 
 

גביה, מסים, ארנונה ומוקד

סיוון מלכה
מנהלת מחלקת גבייה
גלית משה
ע. מנהלת גבייה
אורית גודין
אחראית הנחות
קרן אור שחרית
אחראית שומה
עדן גז
מפקחת

מוקד תשלומים ובירורים

קופה

סמדר לוי
קופאית ראשית
רותם גינזבורג
קופאית
 
 
 
יפית כהן-פנחס
קופאית

פקס
 
 
 

שכר

חיה אדיר
מנהלת מחלקת שכר
שירן משה
חשבת שכר
מיכל אדמוני עינב
חשבת שכר
ליאורה גמליאל
חשבת שכר

פקס
 
 
 

מחלקת יישובים

אורית הלפרין
מנהלת מחלקת יישובים וממונה על שיפור השירות
איריס דוגמא
מזכירת מחלקה, רכזת קליטה וועדת קבלה
אורית קאופמן
מלווה תהליכים ביישובים
יעל
אחראית פרויקטים רוחביים
אנגל יצחק
מלווה תהליכים ביישובים

מרכז צעירים

כרמית פלג
מנהלת מרכז צעירים
נועם גולובאטי
רכזת חיילים משוחררים
בר דגן
רכזת השכלה גבוהה - תוכנית הישגים
דליה כסיס
עו"ס תכנית יתד בשביל הצעירים
רחלי סקג'ו
רכזת פיתוח קריירה
סלאח חמוד
רכז צעירים שייח' דנון
 
 
 

משאבי אנוש

הילה קדמי - שרוני
מנהלת מחלקת משאבי אנוש
ליאורה וענונו
רכזת משאבי אנוש
 
 
 
אורית סולימאן
רכזת כוח אדם

פקס רכזת משאבי אנוש
 
 
 
שיראל ביטון
מזכירת המחלקה

פקס משאבי אנוש
 
 
 

מתנ"ס


טל' מתנ"ס
 
 
 
אייל רייז
יו"ר מתנ"ס מטה אשר
 
 
 
גולן רוזנברג
מנהל המתנ"ס
אביגל ביבי
שכר ומשאבי אנוש
רותם גינצבורג
שיווק ומכירות, קופת המתנ"ס

פקס
 
 
 
סיגל פורת
שיווק ומכירות, קופת מתנ"ס
שמוליק ליאני
סדרן הסעות
יעקב דוגמא
אחזקה במתנ"ס

ספורט

גל מנצור
מנהל מחלקת ספורט
שירית זומר
מזכירת מחלקת ספורט
אליז עיסא
מזכירת ענפי ספורט
ישי צור
אב בית אולם ספורט נעמן
איהב דראז
אב בית אולם רגבה
עאדל סידאווי
אב בית מגרש כדורגל נעמן
רפי אלמדוי
אב בית אולם ספורט גשר הזיו
רמי זהבי

רפי אלמדוי
אב בית מגרש כדורגל ראש הנקרה
 
 
 
יקי שלום
רכז כדורסל
אביטל רז
רכזת קידום בריאות ומרכז בריאות
אורלי גרמן
רכזת התעמלות אמנותית / קרקע
רועי זיו
רכז העשרה
גסאן חלאפאלה
רכז מתקנים ותפעול
טל מואס
רכז אמנויות לחימה
שקד קינן
רכז יכולות גופניות
סמי קבלאן
רכז מועדון קליעה
מזכירות המחלקה
רכז ימיה
 
 
 
טל מואס
רכז אמנויות לחימה

מחלקת חינוך בלתי פורמלי

טל רובין
מנהלת המחלקה
יפעת ליפשיץ
רכזת מפעלים
גילת גלוסמן
רכזת אשכול צפון
בועז בן פורת
רכז אשכול מרכז
מתן רצ'בי
רכז אשכול דרום
יעל בן יעקב
מנהלת הרשות לביטחון קהילתי
אור בן שמעון
מנהל מרכז הדרכה
חן סגי
רכזת תוכנית להב"ה
קרין וסרמן
רכזת השלב הבא I מרכז הדרכה
לוטן בוקר
רכז בני המושבים
ליהיא שוויצר
רכזת בני המושבים
שחר עובדיה
רכזת התנועה החדשה
טל ברנע
רכזת תכנית שווים
שקד ברק
רכזת השומר הצעיר
ענת בן צבי
רכזת השומר הצעיר
אנה רסובסקי
רכזת סניף כנפיים של קרמבו

מעברים

לירון שוסטרמן
מנהלת מרכז מעברים
יפית כהן
מזכירת מרכז מעברים
אלינור יחיאלי
רכזת תעסוקה
זהבית גואטה
רכזת תעסוקה
אדיב מזעל
רכז תעסוקה - ערב אל-ערמשה
אשרת שמוחה פדידה
רכזת תעסוקה, מתמחה בליווי אוכלוסיות רווחה
ליאור כרמל דובדבני
רכזת יזמות
לירז בראונשטיין
רכזת קשרי מעסיקים והכשרות מקצועיות
רוחל'ה מורן
עובדת סוציאלית קהילתית
עמי וקנין
רכז תעסוקה – תוכנית הפלוס בשישים

ספריה אזורית

שפרה שליו
מנהלת הספריה
מיכל אזולאי
אחראית תחום ביה"ס סו"צ
אביב שחר - נשיא
השאלה, רכש וקיטלוג
פניות כלליות

עמותת הוותיק

אורי נחמיה 
יו"ר העמותה
רחלי גזית
מנכ"לית העמותה
אירית חושקובר
מזכירת העמותה, מנהלת ארוחות חמות ומדור נופשונים, מנהלת הכספים

פקס
 
 
 
ורד אריאל
מנהלת נווה אשר, קהילה תומכת ופרויקט אלצהיימר, מנהלת המרכז להכוונה ולצמיחה
תום רובינשטיין
סגנית מנהלת מרכז היום והקהילה התומכת

פקס
 
 
 
אירית זיו
מנהלת "יהל"
ימית דוידי
מזכירת "יהל"

פקס "יהל"
 
 
 
נעמי פישר
טיולים בחו"ל
 
 
 
ג'יין צ'ינקוס
רכזת התנדבות וותיקים

פקס
 
 
 

שירותים חברתיים

דני קורן
מנהל מחלקת שירותים חברתיים
מיכל יפת
מזכירת מחלקה
תקוה בן שמואל
עובדת זכאות
מיכל פרדיס
מנהלת התחנה לטיפול במשפחה
 
 
 
איריס דוגמא
מזכירה
דליה כסיס
תחום פיתוח קהילתי - עו"ס

פקס
 
 
 

עובדים סוציאלים

דארין סאכס
עו"ס סדרי דין+מרכז לנערות+משפחתונים
דלית קורקין
עו"ס מרחבי
בת שבע מלכה
עו"ס מרחבי + שיקום + אפוטרופסות
יערית חזן
עו"ס מרחבי
 
 
 
אליאס בלוט
עו"ס+ פק"ס לחוק נוער
יעל גבע
עו"ס לחוק נוער + מרחבי
מלי קליין
עו"ס + רכזת מרכז לאלימות במשפחה
רוני שנר
עו"ס + ראש צוות+מטפלת קלינית

עו"ס מרחבי + זקנה
 
 
 

עו"ס + ראש צוות + מטפלת משפחתית
אלגרה דוידי
עו"ס +חוק סיעוד+ריכוז זקנה ואפוטרופסות

עו"ס כוללנית
 
 
 
עטרה אסולין
עו"ס כוללני + רכזת "קדימה"
מיכל מסד
עו"ס קהילתית
זיאד סועאד
עו"ס כוללני,קהילתי ואלימות במשפחה
איריס אסדו
עו"ס מרחבי
בתיה כהן
עו"ס סדרי דין + מרחבי
נטע לוי
עו"ס מתי"א + מרחבי

עו"ס +מטפל משפחתי
 
 
 
יאסר עכאוי
עו"ס להב"ה + מרחבי
אורלי טפר
עו"ס קהילה + מרחבי
מוחמד חמוד
מלווה תוכנית מרכז עוצמה

תחבורה

יניב גלבוע
מנהל מחלקת תחבורה
מזכירת מחלקה
מזכירת המחלקה
אלי שמולביץ
סדרן הסעות
אברי מימרן
קצין בטיחות רכב

תחזוקה

חיים אוחנה
מחשבים
משה חריר
תחזוקה
דורון מועלם
תחזוקה

תקשורת

יעל שביט
דוברת המועצה

רכז ועדה חקלאית

רן שוסטרמן
רכז ועדה חקלאית

מחלקת פיתוח קהילה והתנדבות

רישוי עסקים

תיקי ראובן
רכזת קידום רישוי עסקים ונגישות
אורן יחיאלי
מפקח קידום ורישוי עסקים
יריב בר
מנהל מדור קידום ורישוי עסקים