סוף שבוע לוהט באמפי

חנן בן ארי ועידן רייכל נתנו אקורד סיום הולם לקיץ עם שתי הופעות לפנתיאון, כחלק מאירועי פסטיבל "ים של גליל מערבי"


עונת ההופעות במטה אשר הגיעה לשיאה בסוף השבוע עם שני כוכבי על בזמר הישראלי: חנן בן ארי ועידן רייכל, שנתנו הופעות לפנתיאון באמפיתיאטרון של בית לוחמי הגטאות. אלפי תושבי מטה אשר והגליל המערבי התגברו על הפקקים ונהנו משני ערבים אדירים של מוסיקה ישראלית במיטבה.

ביום חמישי, 15 בספטמבר, הופיע באמפי חנן בן ארי (הכרטיסים למופע היו סולד אאוט חודשים מראש). בסגנונו המוכר והסוחף הוא הרים את הבמה בלוחמי הגטאות ואת הקהל על רגליו.

יומיים לאחר מכן הגיע עידן רייכל, מלווה בהרכב המוסיקלי הרחב והמגוון שלו, והעניק לקהל עוד ערב בלתי נשכח של מוסיקה מגוונת. גם עידן והפרויקט שלו הותירו רושם אדיר והרקידו את אלפי הצופים באמפי.  

שתי ההופעות התקיימו במסגרת אירועי פסטיבל "ים של גליל מערבי", שמתקיים השנה בסיום הקיץ (בניגוד לשנים קודמותף שבהן פתח הפסטיבל את הקיץ באזורנו). הפסטיבל נפתח ביום חמישי, 8 בספטמבר, במופע שירת ההמונים ״קולולם״, עם 2,500 איש שבאו לשיר יחד.

לצפייה בביצוע של תושבי מטה אשר לשיר "בוא"

למחרת, פאב הפרה בשבי ציון אירח יריד של יוצרים מקומיים, עם במה מתחלפת של הופעות חיות, ובצהריים התקבצו עשרות ילדים בהצגת ילדים. עוד באותו שישי, בלוחמי הגטאות שטפנו את העיניים בעושר של גלריות אומנות במוזיאון לוחמי הגטאות, אוסף קופפרמן, גלריית לוחמי הגטאות והסטודיו של קובי סיבוני. 

הפסטיבל התקיים בתמיכת המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, בהובלת החברה הכלכלית ומחלקת תרבות ואמנות,  בהפקתו של גלי רז. 

חנן בן ארי בהופעה בלוחמי הגטאות (צילום: Ritvo photography)

ועידן רייכל גם (צילום: Ritvo photography)