סיום קלאסי לליגת הקיץ

השנה התקיימה לראשונה ליגת הקיץ לבני נוער מהמועצה. לאחר חודש של משחקים מלאים באנרגיה ובקהל אדיר, הוכתרה הקבוצה משבי ציון כאלופה


ביום שישי, 9 ביולי, הגיעה לסיומה ליגת הקיץ בכדורסל של מטה אשר. לאחר חודש של משחקים מלאים בקהל, במשחקים מעולים ובאווירה ספורטיבית הוכתרה הקבוצה משבי ציון לאלופת ליגת הקיץ הראשונה של המועצה. 

המשחק הגמר פגשה הקבוצה משבי ציון את שחקני קיבוץ אילון. כ-500 איש מילאו את האולם הנהדר בגשר הזיו, שהיה מלא וגדוש (כיסא לא היה בנמצא ואנשים ישבו על הפרקט ועמדו מסביב!!). הקהל הססגוני עודד בלהט רב את שתי הקבוצות, שנתנו הצגה על הפרקט.

לפני תחילת המשחק ברכו את שחקני הקבוצות ראש המועצה משה דוידוביץ ומנהל מחלקת הספורט גל מנצור. ואז עלו על הפרקט החמישיות של שתי הקבוצות. המשחק היה צמוד ומותח לכל אורכו. בתום המחצית הראשונה הובילו הוורודים מקיבוץ איילון 35-37 ובסוף הרבע השלישי אף פתחו פער של 6 נקודות - 51-57 בסיום הרבע. 

ברבע האחרון אזל הכח לחבר'ה מההר, ואילו הסגולים משבי ציון השתלטו על המשחק, נטלו את ההובלה ושמרו עליה עד לסיום המתוק ולזכייה בצלחת המוזהבת, עם ניצחון 67-78.

את ליגת הקיץ, שהתקיימה לראשונה בהשתתפות 11 קבוצות שבהן שיחקו בני נוער מיישובי המועצה, הובילו אוהד דקל בתפקיד הקומישינר ורכז הענף עודד פרידמן. בנוסף לארגון לכל אורך החודש, השניים גם שפטו בגמר והעבירו את המשחק המותח והצמוד בשלום.

ניפגש בליגת הקיץ 2023. 

משחק הגמר בגשר הזיו. היכל הספורט עלה על גדותיו